asansörlü nakliyat

Bayraklı Asansörlü Nakliyat

Taşınmak herkes açısından çetin ve karmaşık bir gereklilik durumunda bulunsa da sektörel ve yöntemsel ilerlemeler sayesinde son senelerde önemli biçimde basitleşmiş ve güvenceli bir duruma gelmiştir.

Asansörlü ev nakliyesi veya ofis taşıma, bu nakliyat biçimlerinden birisidir ve taşınma işlemini ciddi şekilde basit bir duruma getirmiştir. Taşınması güç ve ağır olan eşyaların, asansör aracılığıyla nakliyesi, nispeten az bir zamanda ve ayrıca daha emniyetli bir şekilde yapılabilmektedir. Asansör kullanmakta olan kaliteli bir nakliye organizasyonu yardımı ile ev veya ofis taşıma eskisi kadar zor olmayacak ve adeta problemsiz sona erdirilecektir.

Nakliyat süreçleri öncesinde planlama gerçekleştirilir. Taşınacak ev veya ofis eşyalarının belirlenmesi sonucunda asansör aracının gerekeceği yük ve eşyaların olması, nakliye planlarına asansör hizmeti de ilave edilir. Asansörlü nakliyat kullanmak suretiyle insan gücünün eksik kalacağı ağırlık ve büyüklükte bulunabilecek eşya ve malzemeler, zorlanmadan taşınır. Asansörlü taşımacılık operasyonları, nispeten az zamanda bitirilebilir. Bireylerin çok daha uzun zamanda taşıyabildiği eşyalar, asansör kullanılarak yapılan nakliye işlemleri yardımıyla çok daha kısa bir zaman içerisinde istenen yerine yerleştirilebilir.

Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık işlemlerinde kendi özel kurumsal asansör araçlarıyla hizmet sunan firmamız, eşya ve yüklerinizin hasar görmeden nakillerini sağlar.

 

Yorumlar

  • İkbal KAPLAN

    Bayraklı'da ikamette bulunduğum dört artı iki dairemin nakliyat işini Bayraklı Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Mustafa bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden özenli bir şekilde transfer işlemini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya nakli işlemlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Bahadır YILMAZ

    Bayraklı içinde mevcut olan dairemi Kardeşler Nakliye şirketiyle Gaziantep'e taşıdım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat hakkında ciddi bir kuruluş. Mükemmel bir sistemleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evimdeki herşeyi güzelce paketlediler. Özenli ve ayrıca düzenli hizmet verdiler. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

  • Buket İNCE

    Bayraklı'da asansörlü nakliyat hizmetleri olan nakliye şirketlerini araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık firmasının diğer şirketlere kıyasla daha fazla güven verdiğini gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaştım. Firmadan Muhammed bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Hiç bir sorun görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bayraklı'lılara da rahatlıkla önerebilirim.