Eşya Depolama

Bayraklı Eşya Depolama

Depolama, firmamızın icra ettiği güvenilir hizmetler arasındadır. Eşya muhafazası, herhangi bir malzemenin (mesela makineler ve motorlu araçlar, ofis eşyaları, konutlarınızda mevcut bulunan eşyalar, atamayacağınız fazla malzemeler, önemli kutular bunun gibi) sağlam antrepolarda ve özel imal edilmiş sandıklarda korunması işlemine denilmektedir.

İşletmemiz, Bayraklı'da ev nakliyat ve iş yeri taşıma işlemleriyle beraber, hizmet verdiği birey ve kurumların istekleri mukabilinde elverişli bir fiyatlandırmayla belirli periyotta eşya muhafazası işlemleri de sağlamaktadır. Senelik yahut daha geniş süreliğine eşya koruma anlaşmalarında 1 kereliğine mahsus olacak şekilde nakliye bedelsizdir.

Daimi olarak güvenlik elemanlarınca muhafaza altında bulunan depolama binalarımız, yangın, soygun ve bunlar gibi menfi hallere karşın da ayrıca güvencelidir.

Kuruluşumuzca belirlenen depolama bedelleri, fazlasıyla makuldür. Daha sonra ekstra ücret ilave edilmemektedir. Bütün maliyet, ekspertiz aşamasında müşterilerimize sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetinin esas alındığı depolama faaliyetlerinde, gerekli herşey kurumumuzca hesap edilmiştir.

 

Yorumlar

  • İkbal KAPLAN

    Bayraklı'da ikamette bulunduğum dört artı iki dairemin nakliyat işini Bayraklı Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Mustafa bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden özenli bir şekilde transfer işlemini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya nakli işlemlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Bahadır YILMAZ

    Bayraklı içinde mevcut olan dairemi Kardeşler Nakliye şirketiyle Gaziantep'e taşıdım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat hakkında ciddi bir kuruluş. Mükemmel bir sistemleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evimdeki herşeyi güzelce paketlediler. Özenli ve ayrıca düzenli hizmet verdiler. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

  • Buket İNCE

    Bayraklı'da asansörlü nakliyat hizmetleri olan nakliye şirketlerini araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık firmasının diğer şirketlere kıyasla daha fazla güven verdiğini gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaştım. Firmadan Muhammed bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Hiç bir sorun görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bayraklı'lılara da rahatlıkla önerebilirim.