evden eve nakliyat

Evden Eve Taşımacılık Faaliyetleri

Evden eve taşıma işlemleri, ev taşıma aşamalarının, möble, evlerde var olan makineler veya başka malzemelerin hasar görmemesi adına mecburi düzenlemelerin yapılması biçimiyle, planlanarak icra edilmesidir. Evinizde olan tüm eşyaların toparlanması, sarılarak korunması, araç ile taşınacakları eve taşınması ve istenilen yerlerine konumlandırılması sürecini içerir.

Evden Eve Taşıma Ne yönde bir Mânâ İçerir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşımacılık, evde olan materyal ve eşyaların taşınılacak eve nakledilmesinde, evlerinizde bulunan eşyaların ziyan görmesini engelleyici önlemlerle beraber, deneyimli bir kadro tarafından söküm ve monte işlerinin de yerine getirildiği uzman bir taşımacılık yöndemidir.

Evden Eve Nakliyat Operasyonları

Evden Eve Taşımacılık yalnızca evlerinizde bulunan eşyaların nakliyesi manasında yapılabileceği gibi, yeni evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması biçiminde de yapılabilmektedir.

Ev eşyaşarının zarar görmesine izin verilmemesi hedefiyle, halihazırda bulundukları mevkide parçalarına ayırma işlemleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek diğer bir eve nakliyesi ile tekrar montajlarının yapılması ve kullanıma müsait hale getirilmesi işlemleri evden eve taşıma işlemlerinin özünü meydana getirmektedir.

Taşıma planının en önemli kesiti ve unsuru haline gelen evden eve nakliye, işinin cidden yetkilisi bir şirket tarafından uygulanmadığı taktirde ağır ve çözümü olanak dahilinde olmayan meselelere neden olabilmektedir.. Eşyalarınızı taşımaları için teslim ettiğiniz şirketin, işinde yetişmiş ve tecrübeli bir kadrosu, çelik kasalı evden eve nakliyat araçları ve güçlü kurumsal yapısı ile itimat edilen bir firma olması mecburi gerekliliktir.

Evden eve taşımacılık hizmetinde özellikle ehemmiyet atfedilmesi gereken husus paketlemedir. Nakil işlemleri yapılacak mobilya, materyal ve taşınacak mekanda bulunan eşyaların, kullanma alanlarına göre belirtilen değişken ambalaj malzemeleriyle sarılarak nakliyat amacıyla hazır duruma getirilmeleri son derece lüzumludur.

Birinci sınıf ve eğitimli bir yardım ile sıkıntısız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşıma nedir? sorusunu oldukça fazla sayıda insan sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma şeklinde düşünülmesi de kifayetsiz bir malumat anlamıyla benimsenmektedir. Ev taşıma işleminde hemen harekete başlamadan önce, makul bir tasarı meydana getirilmelidir.

İşletmemizin sahasında uzmanlaşmış ve aynı şekilde tecrübeli elemanları sayesinde, taşınmanın bütün yükünden kolayca kurtulabilir ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan taşınacağınız mekana geçebilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Eylemleri Sırasında Yerine getirilen Faaliyetler

- Ekspertiz: Nakil programının tam anlamıyla sorunsuz ifa edilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda inceleme içeriği barındıran ve ayrıca firmamızın ücretsiz arz ettiği raporlama servisimizden faydalanabilirsiniz.

- Taşıma sigortası: Nakliyat sigortası, eşya ve yüklerinizi transfer işlemleri esnasında ihtimal dahilinde olan ve arzu edilmeyen hallere ve olaylara karşı emniyet içerisinde tutar.

- Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin düzgün biçimde ambalajlanması, kamyon veya tıra düzgün istiflenebilmesi ve zarar görmeden taşınması gayesiyle söküm hizmetleri yetkili personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Elbise dolapları gibi parçalarına ayrıştırılarak nakilleri yapılan eşyalarınız, yeni yerleşim adresinizde tesbip ettiğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden pesronelimiz tarafından monte edilir.

- Ambalaj ve Paketleme: Beyaz eşyalar, möbleler, mutfak malzemeleri ve diğer eşyalar için materyal türlerine göre seçilmiş ambalaj bileşenleri kullanılmak suretiyle paketleme usulleri uygulanmaktadır.

- Araca istifleme: Bölümlerine ayrılan ve de paketlemesi yapılmış olan mobilya ve diğer yüklerinizin taşıma esnasında ziyan görmelerine karşı muhafaza edilmeleri, taşıma aracına tertipli yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Yerleştirme: Yeni mekana nakliyesi yapılan ve monte edilen mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız sizlerin belirleyeceğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya hazır edilir.

- Eşya depolama: Ev eşyası barındırma programı olan şirketimizle bağlantı kurarak gereken korumalı depolarınızı isteyebilir, nitelikli ve güvenli ev eşyası depolama işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Kuruluşumuzca Evden eve nakliyat faaliyetlerinde özellikle eşya emniyetliliği hususuna ciddi oranda önem verilmektedir. Kurumsal bir teşekkül anlayışının gerektirdiği uzman perspektif sayesinde, eşyalarınızın zayiatı yahut tahrip olması gibi hallerin önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları konusu için kurumumuzun her ödeme gücüne müsait fiyatlandırma aranjmanı sonucunda, her şahıs kaygısızca bu hizmetimizi kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin herhangi bir sorunla karşılaşmadan ve güvenli şartlar çerçevesinde nakliyesi ve istenildiği şekilde yerleştirilmesi için, kuruluşumumuza devamlı olarak güven duyabilirsiniz.