Ofis Taşıma

Bayraklı Ofis Taşıma

Firmamız Bayraklı Ofis Nakliyeciliği kurumları içerisinde güçlü organizasyon özelllikleri ve kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla ciddi işletmelerdendir.

İş yeri nakliye öteki taşıma cinslerinden ayrıcalıklı çerçevede daha kapsamlı özel ilgi ve de deneyim isteyen bir nakliyat biçimidir.

Ofis taşımacılığı için ilk aşamada ekspertiz konusunda görevlendirdiğimiz personelimiz taşınacak adrese gelir ve ofisi inceler. Analiz işlemi bittikten sonra taşıma planlaması yapılır.

Nakil işleminin gerçekleştirildiği gün taşımamn daha aktif ve karışıklıktan uzak olması doğrultusunda iş yerinizdeki eşyalar sınıflarına ayrılarak işlem yapılarak nakledilir. Arşiv dolapları ve ofis mobilyalarının sökülümleri nispeten seri olması gayesiyle kendinden şarjlı montaj-demontaj aletleri tercih edilmektedir. Tüm iş yeri eşya ve malzemeleri yurtdışından ithal özel malzemelere sarılarak paketlenir. Dosya ile başka eşyalar kolilenerek üstlerine odada olan kişinin ve odanın adı yazılmak suretiyle karışıklık engellenir.

İşletmemiz büro taşıma işlemlerini teminat altına almaktadır.

Bayraklı Ofis Taşımacılığı faaliyet alanında senelerdir lider konumunu muhafaza etmekte olan kurumumuz Kardeşler Lojistik, güvenilirlik ve profesyonellik ile ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir.

 

Yorumlar

  • İkbal KAPLAN

    Bayraklı'da ikamette bulunduğum dört artı iki dairemin nakliyat işini Bayraklı Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Mustafa bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden özenli bir şekilde transfer işlemini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya nakli işlemlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Bahadır YILMAZ

    Bayraklı içinde mevcut olan dairemi Kardeşler Nakliye şirketiyle Gaziantep'e taşıdım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat hakkında ciddi bir kuruluş. Mükemmel bir sistemleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evimdeki herşeyi güzelce paketlediler. Özenli ve ayrıca düzenli hizmet verdiler. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

  • Buket İNCE

    Bayraklı'da asansörlü nakliyat hizmetleri olan nakliye şirketlerini araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık firmasının diğer şirketlere kıyasla daha fazla güven verdiğini gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaştım. Firmadan Muhammed bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Hiç bir sorun görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bayraklı'lılara da rahatlıkla önerebilirim.