şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

İller arası nakliyat, şehir içi nakliyata göre daha geniş uzaklık konu edinen taşımacılık biçimidir. Taşıma yönüyle ayrımı yoktur. İllerarası nakliyede kilometre çoktur. Bu nedenle, söz konusu amaç doğrultusunda sevk edilecek nakliye kamyonlarının uzun mesafelere karşı muhafazalı ve emniyetli olması icap etmektedir. Kurumumuzun yararınıza sunduğu illerarası taşımacılık kamyonları, dayanıklı ve güvenlidir.

Şehirler Arası Taşımacılık Kapsamı yönüyle nedir? Nasıl Sonuçlandırılır?

Günümüz taşımacılık teknolojisinin olumlu anlamda biçimlenmesiyle, kapalı kasalı vasıtaların kullanışlılığı ve emniyeti çoğalmıştır. İller arası Taşıma kapsamında, farklı araçları istihdam eden kurumumuz, süratli ve emniyetli taşıma organizasyonu uygulamaktadır. Memleketimizin tamamına illerarası nakliyat hizmeti sunan teşekkülümüz, kişi ve kurumların taleplerine en doğru şekilde cevap sunabilmek konusunda, gerekli bulunan tüm koşulları yerine getirmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliye hizmetlerinde, tecrübeli bir kadro istihdam edilmektedir. Bununla beraber organisazyonumuzun kullandığı üstün bir işleyiş neticesinde son derece hassas nakliyat işlemleri icra edilmektedir.

Şehirler arası Nakliye Aşamaları?

Eksper hizmetiyle nakliye işlemleri başlar ve gerekli araç, ekspertiz tarafından tanımlanır. Anlaşmanın ardından evde mevcut bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar teminat altına alınır. Kırılabilir ev eşyalarının özel bir tarzda paketlenmesi ile diğer eşya ve malzemelerin korunaklanması işlemlerinden hemen sonra, taşıma nedeniyle belirlenen araca tüm eşyalar istiflenir. İlk aşamada hacimli ve sağlam ev eşyaları indirilir ve daha sonra kırılabilir eşya ve malzemeler yüklenir.

Çelik kasalı taşıma vasıtalarımızın eşya transfer faaliyeti düşüncesiyle hususi olarak imal edilmesiyle, illerarası taşımada taşınan eşyaların emniyeti tam bir biçimde sağlanmaktadır.

Kuruluşumuz için Müşteri memnuniyeti asıl maksatımızdır.

Şehirlerarası lojistik işlemlerinde, paketleme ile muhafazalama faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzun güzergahların problemleriyle yük ve eşyaların taşınacağı şehrin fiziki yapısı hesaplanır ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları yerine getirilir. Ambalajlamadan sonraki aşamada kamyon veya tıra yükleme faaliyeti gerçekleştirilir. Titiz bir şekilde yapılan ambalajlama ve araca istifleme sayesinde eşyalar zarar görmemektedir. Şehirler arası nakliye adına gerekli bütün resmi evraklarımız bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz alanlarında uzman, mesleki belgelere sahip olan kişilerdir. Kurumumuzun ve personelimizin temin etmiş bulunduğu izin belgeleri neticesinde, güzergahta olabilecek bütün resmi ve gayriresmi sorunlar önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tonaj konusunda itinalı işlem yapmaktadır.

Şehirler arası taşıma ücretleri, taşınılacak yörenin uzaklığı, kapalı kasalı vasıtanın durumu, ihtiyaç duyulan ek faaliyetler ve aracın kapasitesi gibi şartlara bağlıdır. Firmamız, şehirler arası nakliyat faaliyetlerimizde son derece makul bir kapsamda maliyet belirlemektedir.

 

Yorumlar

  • İkbal KAPLAN

    Bayraklı'da ikamette bulunduğum dört artı iki dairemin nakliyat işini Bayraklı Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Mustafa bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden özenli bir şekilde transfer işlemini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya nakli işlemlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Bahadır YILMAZ

    Bayraklı içinde mevcut olan dairemi Kardeşler Nakliye şirketiyle Gaziantep'e taşıdım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat hakkında ciddi bir kuruluş. Mükemmel bir sistemleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evimdeki herşeyi güzelce paketlediler. Özenli ve ayrıca düzenli hizmet verdiler. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

  • Buket İNCE

    Bayraklı'da asansörlü nakliyat hizmetleri olan nakliye şirketlerini araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık firmasının diğer şirketlere kıyasla daha fazla güven verdiğini gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaştım. Firmadan Muhammed bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Hiç bir sorun görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bayraklı'lılara da rahatlıkla önerebilirim.