Bayraklı Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Bayraklı Kardeşler nakliyat

Eşya Taşıma sektöründe 1976'dan bu zamana değin hizmet sunduğumuz zaman içinde oldukça fazla sayıda kişi, işletme ve kamu kuruluşuna hizmetlerde bulunmuş olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu alanda önde gelen taşıma kuruluşları içinde bulunmaktadır.

Hizmet sunduğu müşterilere nitelikli ve emniyetli iş yapan Kardeşler Nakliyat, etkin mazisinde etkin referanslar sahibi olmuştur.

Kardeşler Nakliyat organizasyon altyapısı, bölgesel ve iller arası taşımacılık faaliyetlerinde opere ettiği 5 adet 6 lastikli ve 4 tane 10 tekerli nakliyat kamyonu, lokal amaç için asansörlü ev taşımacılığı hizmetlerinde kullandığı üç ayrı ev eşyası nakil asansörü aracı, eşya muhafaza işlemleri doğrultusunda 800 metrekare dahili bölgesi olan, güvenlikli antreposu ile ayrıca taşınan her türlü materyal ve eşyaya uygun olacak şekilde seçilmiş ambalaj malzemeleri deposundan oluşmaktadır. Aynı zamanda kurumumuzun, hizmet sağladığı şahıs ve kurumların eşya taşıma taleplerine sorunsuz çözüm sunabilme maksadıyla görevlendirdiği, her biri kendi branşlarında deneyim sahibi ve tecrübeli çalışan ekibi bulunmaktadır.

"Yüksek Kalite, Eksiksiz Hizmet" vecizesiyle, hizmet verdiği müşterilere bir söz veren firmamız, onların taleplerinin uygun koşullarda, kaliteli, güvenceli bir biçimde ve doğru zamanda temin edilmesini belli başlı kalite politikası bilmektedir.

 

Yorumlar

  • İkbal KAPLAN

    Bayraklı'da ikamette bulunduğum dört artı iki dairemin nakliyat işini Bayraklı Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Mustafa bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen gibi görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden özenli bir şekilde transfer işlemini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya nakli işlemlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyatı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Bahadır YILMAZ

    Bayraklı içinde mevcut olan dairemi Kardeşler Nakliye şirketiyle Gaziantep'e taşıdım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat hakkında ciddi bir kuruluş. Mükemmel bir sistemleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evimdeki herşeyi güzelce paketlediler. Özenli ve ayrıca düzenli hizmet verdiler. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

  • Buket İNCE

    Bayraklı'da asansörlü nakliyat hizmetleri olan nakliye şirketlerini araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık firmasının diğer şirketlere kıyasla daha fazla güven verdiğini gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirket ile anlaştım. Firmadan Muhammed bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam tamamlandı. Hiç bir sorun görmedim. Dairemdeki eşyalar tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bayraklı'lılara da rahatlıkla önerebilirim.